Wigry Suwałki – Wissa Szczuczyn 5:0

447522477 871476781691283 262481918187315875 n

Suwałki

W meczu 32. kolejki piłkarskiej IV Ligi Wigry Suwałki pokonały Wissę Szczuczyn 5:0.

Strzelanie dla biało-niebieskich rozpoczął w 41. minucie gry Krzysztof Cudowski. Kolejny gol padł w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Kacper Głowicki z rzutu wolnego zdobył bramkę na 2:0. W drugiej połowie golami popisali się Krzysztof Cudowski, Paweł Omilianowicz i Bartosz Gużewski.

Pomeczowy komentarz Pawła Cimochowskiego, trenera Wigier.

Wygrana z Wissą Szczuczyn to kolejny przystanek Wigier na drodze do III ligi. Zanim to jednak nastąpi zespół z Suwałk ma przed sobą jeszcze parę spotkania. W najbliższy piątek (07.08) Wigry podejmą ósme w tabeli KS Michałowo, Kilka dni później rozegrają finał Podlaskiego Pucharu Polski z Olimpią Zambrów.

Jak mówi Paweł Cimochowski, głównym celem jest wywalczenie powrotu do III ligi. Piłkarze podchodzą jednak do każdego spotkania mocno zmotywowani.