Suwałki
Ani jednego seta nie udało się tym razem ugrać suwalskim siatkarzom w meczu z Cuprum Stilon Gorzów. Biało – niebiescy niespodziewanie przegrali u siebie 0:3.
– Zawiodła nasza największa broń – mówił po meczu Paweł Halaba przyjmujący Ślepska.
To druga porażka z rzędu Suwalczan. Szansa na przełamanie złej passy już w najbliższą niedziele, 5 stycznia o godz. 17:30 w Gdańsku Ślepsk zmierzy się z Treflem Gdańsk.






![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 6 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)





