Powiat szczycieński
Tragiczny finał poszukiwań w jeziorze Małszewskim w powiece szczycieńskim. W środę (25.06) około godz. 18.00 odnaleziono ciała trzech młodych mężczyzn, poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. Znaleziono ich około 230 metrów od brzegu na głębokości 8 metrów.
Poszukiwania 17-latka i dwóch 18-atków prowadzone były po tym, jak około 1.00 w nocy postanowili wypłynąć kajakami na akwen. Służby zaalarmowali znajomi, którzy utracili z nimi kontakt. W wielogodzinną akcję zaangażowanych było kilkudziesięciu policjantów i strażaków, wspieranych przez funkcjonariuszy innych służb. 11 osobowa grupa młodych w wieku od 15 do 19 lat przyjechała do wynajętego domku letniskowego z województwa łódzkiego.
Mówi podkom. Tomasz Markowski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
Dalsze czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem i na polecenie prokuratora.


![Szczęśliwy finał poszukiwań w gminie Przerośl [FILM] 2 źródło: KM PSP Suwałki](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/3569bb35-fcf6-41b4-ba57-7cdf2f27805f-350x250.jpg)









