region
Rekordowe przejęcie narkotyków w województwie podlaskim. Policjanci z Moniek przy wsparciu funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku zabezpieczyli łącznie 720 kilogramów narkotyków. Wstępne badania wykazały, że to tzw. kryształ. Czarnorynkowa wartość przejętych substancji to prawie 36 milinów złotych.
W związku z tą sprawą zatrzymano trzech mężczyzn. To mieszkańcy województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. W mieszkaniu jednego z nich służby znalazły także nielegalną broń alarmową i amunicję.
Same oględziny miejsca zabezpieczenia nielegalnych środków trwały kilkanaście godzin, mówi Radiu 5 młodszy inspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Trzej zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty.
To rekordowe przejęcie narkotyków w województwie podlaskim. W całym ubiegłym roku policjantom udało się zabezpieczyć ponad 190 kg nielegalnych substancji, poinformował Radio 5 mł. insp. Tomasz Krupa.







![Rozbito międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych [FILM] 7 3 469910 crop](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/3-469910-crop-350x250.jpg)







