Wypadek na quadzie. Dwie osoby trafiły do szpitala

zdjecie ilustracyjne karetka ambulans

Ełk 

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku quadu w gminie Prostki. Do zdarzenia doszło w piątek (26.06) około godz. 1.30 w nocy.

Quadem kierował 21-latek, który przewoził 21-letniego pasażera.

Mówiła Radiu 5 Kinga Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Exit mobile version