Ełk
Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku quadu w gminie Prostki. Do zdarzenia doszło w piątek (26.06) około godz. 1.30 w nocy.
Quadem kierował 21-latek, który przewoził 21-letniego pasażera.
Mówiła Radiu 5 Kinga Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.












