Ełk
Do zderzenia trzech aut doszło we wtorek (09-03) rano na ul. Grajewskiej w Ełku.
Zgłoszenie policjanci otrzymali po godzinie 7:00.
Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący fiatem ducato nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył osobowej toyoty, a następnie zjechał na drugi pas ruchu zderzając się z renault.
– W zdarzeniu tym nie było osób rannych- poinformowała Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.
39-letni sprawca kolizji kierujący fiatem ducato ukarany został mandatem w wysokości 250 zł. Na jego konto trafi również 6 punktów karnych.






![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 6 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)





