Pisz
Piscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży rowerów. Finał tej sprawy był zaskakujący nawet dla samych funkcjonariuszy, ponieważ – jak się okazało – kradzieży dokonali dwaj chłopcy w wieku 10-ciu i 12-tu lat.
– Wartość trzech skradzionych jednośladów to blisko 4 tysiące złotych – mówi Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu.
W piątek (03.12) przed południem na ulicach Pisza zauważyli dwóch chłopców jadących rowerami, podobnymi do tych skradzionych.
10-cio i 12-latek odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.


![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 2 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)








