Węgorzewo
Dwóch mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary więzienia zatrzymali węgorzewscy policjanci.
40-to i 34-latek wpadli w niedzielę (16.01).
Starszy z mężczyzn skazany za kłusownictwo, najbliższe 89 dni spędzi w areszcie. Mieszkaniec gminy Węgorzewo oświadczył mundurowym, że ,,nie spotkał się z listonoszem, więc liczył, że jeszcze ma czas…” – informuje Agnieszka Filipska, oficer prasowy tamtejszej Komendy Powiatowej Policji.
Drugi z poszukiwanych, 34-letni mieszkaniec gminy Pozezdrze, posiedzi trochę dłużej. Za jazdę w stanie nietrzeźwości spędzi w zakładzie karnym 114 dni.
Węgorzewscy policjanci zatrzymali również 42-letniego mieszańca Warszawy. który nie stawiał się na przesłuchanie do prokuratury, tym samym utrudniając czynności organom ścigania. Jak dodaje Filipska, mundurowi ustalili aktualny adres poszukiwanego i wręczyli mu wezwanie do stawiennictwa w celu wykonania z nim czynności procesowych.





![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 5 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)





