Olecko
Dziewięciu zatrzymanych kierowców za przekroczenie dopuszczalnej prędkości – to finał akcji „Prędkość”, którą przeprowadzili oleccy policjanci.
Funkcjonariusze drogówki akcję przeprowadzili w niedzielę (27.02) na drogach powiatu.
– Niestety, kolejny raz okazało się, że na naszych drogach nie brakuje osób, które umyślnie łamią przepisy, narażając tym na niebezpieczeństwo siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego – mówi Justyna Sznel, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.
Policjanci apelują do kierowców o rozsądek.





![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 5 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)






