Ełk
Zagrają, aby pomóc Ukrainie. Już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia, na orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku, odbędzie się turniej piłkarski „Jesteśmy z Ukrainą”.
O szczegółach imprezy mówi Mirosław Gołaszewski – organizator wydarzenia.
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz Ukraińców przebywających w Ełku.
Początek turnieju „Jesteśmy z Ukrainą” w niedzielę – 10 kwietnia od godziny 12.30 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku.




![Czy Zełenski powinien zachować Order Orła Białego? [SONDA] 4 718981228 1866451501355455 822759448338527908 n e1780926723817](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/718981228_1866451501355455_822759448338527908_n-e1780926723817-350x250.jpg)







