Giżycko
Wczoraj (10 maja) funkcjonariusze referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali w Giżycku osoby z narkotykami. Jak mówi Iwona Chruścińska, oficer prasowy tamtejszej Komendy Powiatowej Policji, pierwszy z młodych mężczyzn miał marihuanę, a drugi amfetaminę.
Policjanci przypominają, że kto – wbrew przepisom ustawy – posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pobawienia wolności do lat trzech.








![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 9 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)


