Węgorzewo
Nie stawił się do aresztu mimo zasądzonego wyroku, ponieważ „wiedział, że policjanci po niego przyjdą”. Tak tłumaczył się 39-letni mężczyzna zatrzymany przez węgorzewskich funkcjonariuszy.
Jak informuje Grażyna Magiera, oficer prasowy tutejszej Komendy Powiatowej Policji – 39-latek był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu.
Mężczyzna nie był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. Na przyjazd mundurowych czekał w domu.
W związku z tym został przewieziony do jednostki policji, a następnie do zakładu karnego w Suwałkach, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności 120 dni za przestępstwa narkotykowe.









![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 9 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)


