Węgorzewo
O surowych konsekwencjach, jakie grożą za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości przekonał się zatrzymany do kontroli mieszkaniec gminy Węgorzewo. 22-latek miał blisko 2 promile alkoholu.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22.08) na jednej z węgorzewskich ulic.
Funkcjonariusze za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem w wysokości 2,5 tysiąca złotych.
Mundurowi przypominają, że zarówno kierowanie autem, jak i podróż jednośladem pod wpływem alkoholu, stanowi poważne zagrożenie.





![Niewybuch w gminie Kalinowo [AKTUALIZACJA] 5 zdj. KPP w Ełku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zdj.-KPP-w-Elku-niewybuch-350x250.jpg)






