Suwałki
Mężczyznę i kobietę podejrzanych o kradzież hulajnogi spod jednej ze szkół zatrzymali suwalscy policjanci.
Zgłoszenie o kradzieży mundurowi otrzymali pół roku temu. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego i dochodzeniowego. Okazało się, że jednoślad o wartości 1700 złotych zabrał 31-letni mieszkaniec Suwałk. W ukryciu łupu pomogła mu 25-letnia wspólniczka. Mundurowi odzyskali pojazd i wkrótce zwrócą go właścicielowi. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. 31-latek odpowie za kradzież w warunkach recydywy, a jego wspólniczka za paserstwo. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.






![Kim są mężczyźni z nagrań monitoringu? Pytają policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży [VIDEO] 6 monitoring sklep zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2025/05/monitoring-sklep-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.png)






