Jastrzębna Druga
32-latkę, która przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym zatrzymali augustowscy policjanci.
Do zdarzenia doszło w środę (16.08.23) rano w Jastrzębnej Drugiej, w gminie Sztabin. Siedząca za kierownicą forda jechała w terenie zabudowanym z prędkością 108 kilometrów na godzinę, w miejscu gdzie obowiązywała „piędziesiątka”.
Za przekroczenie prędkości o 58 kilometrów na godzinę 32-latka została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych. Jej konto zasiliło dodatkowo 13 punktów karnych. Straciła również prawo jazdy.







![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 7 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)




