Suwałki
Mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków zatrzymali suwalscy policjanci.
Mundurowi, podczas patrolu w centrum miasta, zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyśpieszył i zmienił kierunek marszu.
Okazało się, że 37-latek w saszetce przewieszonej przez ramię miał woreczek z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. W rozmowie z mundurowymi powiedział, że narkotyki znalazł na przy śmietniku.
Mieszkaniec Suwałk usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.









![Niewybuch w gminie Kalinowo [AKTUALIZACJA] 9 zdj. KPP w Ełku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zdj.-KPP-w-Elku-niewybuch-350x250.jpg)


