Znicz idzie jak burza

322323

Za nami 5. kolejka spotkań w forBET IV lidze.

W sobotę na własnym stadionie Znicz Biała Piska podejmował Olimpię Olsztynek.

Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu kibice musieli czekać aż do 31. minuty. Dawid Pietkiewicz mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza gości i tym samym daje prowadzenie swojej drużynie.

Do przerwy więcej bramek nie padło i do szatni to Znicz schodził z jednobramkową zaliczką.

Po zmianie stron gospodarze nadal atakowali, jednak bezskutecznie. Podwyższenie wyniku nastąpiło dopiero w 64. minucie meczu gdzie bramkę na 2-0 strzelił Krystian Krzyś.

W 78, minucie bramkę na 3-0 zalicza Bartosz Giełażyn i tym samym ustala wynik spotkania.

Znicz Biała Piska Olimpia Olsztynek 3-0.

Bardzo dobre spotkanie rozegrali także piłkarze Rominty Gołdap. Gołdapianie na własnym terenie podejmowali drużynę Constractu Lubawa.

W tym pojedynku padło 6 bramek a 4 z nich strzelili piłkarze gospodarzy.

Rominta po słabym starcie sezonu zaczyna łapać formę i powoli zbliża się do szczytu tabeli,

Rominta Gołdap Constract Lubawa 4-2.

W innym sobotnim spotkaniu Mamry Giżycko grały na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo. Niestety dla ekipy znad Niegocina nie był to udany wyjazd. Mamry musiały uznać wyższość rywala w tym spotkaniu i przegrywają 3-0.

W tabeli forBET IV ligi Znicz Biała Piska nadal pozostaje liderem, Rominta wskoczyła na 4 miejsce a Mamry spadły na 10, pozycje.