Suwałki
Na stacjach Orlenu w Suwałkach diesla nie zatankujemy. Na dystrybutorach pojawiły się karteczki z informacją o awarii. Tak jak w innych punktach spółki w różnych częściach Polski.
W Suwałkach nie można kupić oleju napędowego, benzyna jest z kolei dostępna – donoszą nasi Słuchacze.
Informacje o problemach z zatankowaniem paliwa na stacjach Orlenu pojawiły się już w piątek (29.09).
– To nie awaria, a po prostu brak paliwa – mówią między innymi politycy opozycji. Od kilkunastu dni spółka obniżała ceny. To z kolei, ich zdaniem, miała być akcja związana ze zbliżającymi się wyborami. Orlen wszystkiemu zaprzecza.
Dostawy na stacje Orlen realizowane są na bieżąco, a firma dysponuje odpowiednią ilością paliw, aby zaspokoić potrzeby klientów” – zapewnił Orlen w piątek (29.09) w mediach społecznościowych.
„W przypadku chwilowego braku jakiegokolwiek produktu, jest on niezwłocznie uzupełniany” – dodał koncern w innym wpisie. „Podkreślamy, że Orlen ma odpowiednią ilość paliwa, aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów. Jest to wyłącznie kwestia czasu potrzebnego, aby dostarczyć paliwo do punktu sprzedaży. Dlatego wzmocniliśmy siły logistyczne i dostawy paliw realizowane są na bieżąco” – czytamy w komunikacie spółki.





![Czy Zełenski powinien zachować Order Orła Białego? [SONDA] 5 718981228 1866451501355455 822759448338527908 n e1780926723817](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/718981228_1866451501355455_822759448338527908_n-e1780926723817-350x250.jpg)






