Olecko
Mandatem karnym zakończyła się interwencja policjantów na miejscu pożaru sadzy w jednym z budynków na terenie Olecka.
Okazało się, że właściciel zbagatelizował obowiązek czyszczenia przewodu kominowego i jego regularny przegląd.
Na szczęście nikomu nic się nie stało.
– Zgłoszenie o pożarze sadzy dostaliśmy wczoraj (12.11) przed godziną 18 – informuje Damian Rytwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.
Mundurowi apelują, by tych obowiązków nie lekceważyć.
Ten mandat może sięgać 500 złotych.





![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 6 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)





