warmińsko-mazurskie
14 radiowozów trafiło przed Świętami Bożego Narodzenia do komend powiatowych policji na Warmii i Mazurach. To pojazdy marki KIA Ceed i KIA Sportage. Nowe radiowozy zasilą tobor jednostek m.in. w Elblągu, Ełku, Bartoszycach, Braniewie, Gołdapi, Ostródzie, Nowym Mieście Lubawskim, Lidzbarku Warmińskim, Iławie, Piszu i Kętrzynie.
Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, samochody zostały zakupione ze środków budżetowych Komendy Głównej Policji oraz Funduszu Wsparcia Policji. 200 tys. złotych przekazał na ten cel Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nowe radiowozy przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa w regionie.







![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 7 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)



