Mikosze, gmina Orzysz
Prawo jazdy zatrzymali policjanci kierowcy, który przy ograniczeniu do „pięćdziesiątki”, pędził w obszarze zabudowanym ponad 100 km/h.
Pomiaru prędkości dokonali w miejscowości Mikosze w gminie Orzysz.
36-letni kierowca, mieszkaniec Augustowa, ukarany został mandatem w wysokości 1,5 tys. zł. Na jego konto trafiło też 13 punktów karnych.
Jak poinformowała Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu- od początku roku, tylko w powiecie piskim policjanci za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym, zatrzymali uprawnienia już 32. kierowcom.






![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 7 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)




