Pisz
Piłeś? Nie jedź! – przestrzegają piscy policjanci. I przypominają o konsekwencjach. O tych z pewnością nie myślał 24-mieszkaniec piskiej gminy, który w nocy pił piwo, a rano wsiadł za kierownicę.
Kierowca opla zatrzymany został do kontroli przez drogówkę we wtorek (12.12) po godzinie 8.00. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 1,5 promila.
Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.





![Niewybuch w gminie Kalinowo [AKTUALIZACJA] 5 zdj. KPP w Ełku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zdj.-KPP-w-Elku-niewybuch-350x250.jpg)






