Olecko
Przed sądem stanie 31-latka, która jadąc pojazdem nie ustąpiła na oznakowanym przejściu pierwszeństwa pieszemu. Wszystko na oczach oleckich policjantów. Jednak kobieta miała o wiele więcej na sumieniu.
mówił Damian Rytwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.
31-latka odpowie niebawem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenie nieustąpienia pierwszeństwa pieszemu.





![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 6 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)





