Ełk
Nawet 5 lat więzienia grozi 44-letniemu mężczyźnie, który z klatki schodowej jednego z ełckich bloków ukradł rower. Złodziej wpadł, ponieważ jego wyczyny nagrały kamery monitoringu.
Agata Jonik z ełckiej policji.
Oprócz kradzieży, mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. ponieważ w momencie zatrzymania miał przy sobie mefedron.






![Kim są mężczyźni z nagrań monitoringu? Pytają policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży [VIDEO] 7 monitoring sklep zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2025/05/monitoring-sklep-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.png)




