Dubeninki
Brytyjczyk zapłacił mandat za wejście na pas drogi granicznej i robienie zdjęć.
– Jego spacer w tym miejscu uchwyciła kamera – mówi mjr Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Mężczyzna miał więcej atrakcji. Wkrótce zobaczył również strażników granicznych w akcji.
Straż Graniczna po raz kolejny apeluje o zwracanie uwagi na tablice informacyjne i oznaczenia w czasie turystycznych wycieczek, grzybobrania, polowania, czy spacerowania w okolicach granicy państwowej.








![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 9 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)


