Ełk
W środę (17 kwietnia) ełccy policjanci zatrzymali 39-latka, który kilka dni wcześniej postanowił poprawić swoją sytuację finansową. W tym celu nocą włamał się do samochodu pozostawionego w mało uczęszczanym miejscu – przy kompleksie garaży. Żeby dostać się do auta, wyrwał klamkę w drzwiach oraz wybił szybę. Otworzył maskę i odkręcił akumulator.
Doprowadził tym działaniem do strat w wysokości 750 złotych. 39-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.
Kodeks karny przewiduje za to do 10 lat pozbawienia wolności.





![Kim są mężczyźni z nagrań monitoringu? Pytają policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży [VIDEO] 5 monitoring sklep zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2025/05/monitoring-sklep-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.png)





