Augustów
Nietrzeźwego kierowcę ciężarówki zatrzymali augustowscy policjanci. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca od razu stracił prawo jazdy. Jego pojazd został odholowany na strzeżony parking. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Mundurowi przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem.





![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 5 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)




