Giże, powiat olecki
Do poważnego wypadku podczas prac rolniczych doszło w miejscowości Giże w powiecie oleckim.
61-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. W poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala w Suwałkach.
O wstępnych ustaleniach dotyczących okoliczności w jakich doszło do wypadku mówi Radiu 5 Damian Rytwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.
Policjanci wyjaśniają jak doszło do tego zdarzenia. Wiadomo, że miało dramatyczny przebieg. Tomasz Cichocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku mówi, że gdy strażacy przybyli na miejsce, trwała już resuscytacja krążeniowo-oddechowa.
Resuscytację przejęli strażacy. Udało się przywrócić funkcje życiowe.
Na szczęście nic nie stało się załodze śmigłowca.
Zrelacjonował Radiu 5 oficer prasowy oleckich strażaków Tomasz Cichocki.









![37-latek zatrzymany z narkotykami [FILM] 9 policja logo zdjecie uniwersalne auto napis zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/policja-logo-zdjecie-uniwersalne-auto-napis-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.jpg)


