Ełk
36-latka, który ukradł alkohol zatrzymał ełcki policjant. Mundurowy był po służbie i robił zakupy. Jak poinformowała Radio 5 Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku, uwagę funkcjonariusza zwróciło zachowanie jednego z klientów sklepu.
Alkohol powrócił na półki sklepowe, a mieszkaniec Grajewa za popełnione wykroczenie będzie musiał zapłacić 500 złotych.





![Kim są mężczyźni z nagrań monitoringu? Pytają policjanci wyjaśniając sprawę kradzieży [VIDEO] 6 monitoring sklep zdj. KPP w Elku](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2025/05/monitoring-sklep-zdj.-KPP-w-Elku-350x250.png)




