Ełk
Do szpitala z obrażeniami ciała trafił mężczyzna, który spadł z trzeciego piętra bloku przy ul. Kościuszki w Ełku. Informacja do służb wpłynęła wczoraj (13.10) po godz. 17.00. – Mężczyzna upadł na chodnik, był nietrzeźwy, mówi Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy tamtejszej Komendy Powiatowej Policji.







![Dzień ojca [SONDA] 7 04](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2024/09/04.jpeg)



