Olecko
Podwójną stawką mandatu ukarany został 19-letni kierowca za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. To dlatego, że przewinienia dopuścił się w warunkach tak zwanej recydywy.
Pomiaru prędkości funkcjonariusze oleckiej drogówki dokonali w środę (16.10) w miejscowości Nory w gminie Wieliczki.
19-letni kierowca w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 48 km/h.
Mówił Damian Rytwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.




![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 5 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)






