Suwałki
Dwaj mężczyźni wstawili do lombardu rower, który wcześniej ukradli. 19 i 21-latek są już w rękach policjantów.
Do kradzieży doszło w lutym w Suwałkach. Właścicielka pozostawiła rower przy bloku i zabezpieczyła go linką. Następnego dnia zorientowała się, że jednoślad został skradziony.
Policjanci szybko wytypowali podejrzanych. 19 i 21-letni mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży i oszustwa. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Odzyskany rower, wrócił do właścicielki.







![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 7 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)




