Suwałki
Oszustwo na pracownika banku w Suwałkach. Ofiara, to 83-letnia mieszkanka miasta. Kobieta, za namową oszustów wypłaciła swoje oszczędności i przekazała je przestępcom.
Wszystko zaczęło się od telefonu, który odebrała seniorka.
– Dzwonił mężczyzna podający się za pracownika banku – mówi podkomisarz Karol Górski, oficer prasowy suwalskiej policji.
Kobieta w sumie straciła ponad 12 tysięcy złotych.


![Czy Zełenski powinien zachować Order Orła Białego? [SONDA] 2 718981228 1866451501355455 822759448338527908 n e1780926723817](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/718981228_1866451501355455_822759448338527908_n-e1780926723817-350x250.jpg)









