Suwałki
Chciał zainwestować w kryptowaluty, stracił prawie 60 tysięcy złotych. Ofiarą oszustów padł 56-latek z Suwałk.
Schemat działania telefonicznych naciągaczy był klasyczny.
Podkomisarz Karol Górski – oficer prasowy suwalskiej policji.
Gdy mężczyzna zorientował się, że padł ofiarą oszustów, okazało się, że stracił prawie 60 tysięcy złotych.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






