Suwałki
Blisko 50 osób musieli ewakuować we wtorek (26.08) z mieszkań bloków przy ulicy Andersa w Suwałkach miejscowi strażacy. Wszystko z powodu wycieku gazu. Jak poinformował Radio 5 st. kpt. mgr Paweł Godlewski, Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach, podczas prac budowlanych doszło do rozszczelnienia sieci gazowej i wycieku. Sytuacja została już opanowana i mieszkańcy mogą wracać do swoich lokali.









![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 9 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






