Olecko
Bezpiecznie, ale nie bez wykroczeń. Oleccy policjanci podsumowali ostatni wakacyjny weekend na drogach powiatu.
Niestety, nie obyło się bez nieodpowiedzialnych zachowań, informuje Damian Rytwiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Olecku.
Przed sądem stanie 34-letni mężczyzna, który zdecydował się na przejażdżkę autem, mimo że nie posiadał uprawnień.
Wśród nieodpowiedzialnych na drogach wciąż zatrzymywani są nietrzeźwi rowerzyści.
Wycieczka nietrzeźwego rowerzysty zakończyła się mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.





![O krok od tragedii na przejeździe kolejowym w Ełku [FILM] 5 Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2022/07/tory-350x250.jpg)






