Suwałki
0,5 kg środków odurzających znaleźli policjanci w mieszkaniu 46-latka z Suwałk. Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że narkotyki ma na własny użytek, ponieważ ma problem z uzależnieniem. 46-latek narkotyki przechowywał w kuchni.
Podkomisarz Karol Górski – oficer prasowy suwalskiej policji.
Suwalczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.
Za to przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.







![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 7 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)




