Suwałki
Obchody 86. rocznicy agresji ZSRR na Polskę i Dzień Sybiraka odbędą się w środę (17.09) w Suwałkach. Początek o godzinie 12 przy pomniku Żołnierzy Września 1939 roku, przy ulicy Wojska Polskiego. W programie apel poległych. Głos zabierze prezydent Suwałk i zaproszeni goście. Później zebrani udadzą się pod pomnik Sybiraków na cmentarzu przy ulicy Bakałarzewskiej, gdzie delegacje złożą kwiaty oraz zapalą znicze.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






