Suwałki
Oszustwo na pracę zdalną w Suwałkach. Mieszkaniec miasta stracił ponad 6 tysięcy złotych.
Historia oszustów tym razem opierała się o ofertę pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Proponowane stawki, to nawet od 500 do 1500 zł dziennie.
Mężczyzna wypełnił odpowiedni formularz na stronie internetowej. . Na jednym z komunikatorów odezwała się do mieszkańca powiatu suwalskiego osoba, która podawała się za specjalistę od zatrudnienia.
Podkomisarz Karol Górski – oficer prasowy suwalskiej policji.
Wtedy zorientował się, że padł ofiarą oszustów. Łącznie mężczyzna stracił ponad 6 tysięcy złotych.






![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 6 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)





