Suwałki, Łomża
Remis przywieźli zawodnicy suwalskich Wigier z Łomży. W sobotę (20.09) biało – niebiescy zmierzyli się z wiceliderem III Ligi ŁKS Łomża.
Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Obie bramki padły po rzutach karnych.
Po dziewięciu meczach Wigry mają na koncie 14 punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli.
Kolejny mecz suwalczanie zagrają u siebie w sobotę 27 września. Przeciwnikiem będą rezerwy Legii Warszawa.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






