Białystok, Suwałki
Nadkomisarz Łukasz Waszkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zajął 2. miejsce w wojewódzkiej edycji rywalizacji rzeczników dyscyplinarnych policji.
Zmagania odbyły się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.
Pierwsze miejsce zajął mł. asp. Krzysztof Janda z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku i to właśnie aspirant Janda będzie reprezentował garnizon podlaski w ogólnopolskim konkursie w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Zawody zaplanowane są pod koniec października.








![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 8 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)



