Suwałki
„Ósemkowy Bal z Panią Jesienią” odbył się w Przedszkolu nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach. Podczas balu dzieci mogły rozwijać swoją kreatywność, budować relacje z rówieśnikami oraz poznawać dary jesieni w przyjaznej, tanecznej atmosferze.
Uroczystość rozpoczęła część artystyczna, podczas której Pani Jesień przywitała wszystkie przedszkolaki. Każda grupa zaprezentowała przygotowane jesienne występy, a w trakcie balu odbył się także wybór jesiennego króla i królowej. Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom „Przyjaciela Jesieni”.








![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 8 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






