Suwałki
Ruszyła 11. edycja Uniwersytetu Dziecięcego w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach. Najmłodsi studenci oficjalnie otrzymali indeksy i zostali przyjęci w poczet studentów. Maluchy powitała dr Małgorzata Andryszczyk, Rektor Uczelni.
Przez najbliższe miesiące dzieci będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach edukacyjnych i warsztatach, w trakcie których wcielą się w role inżynierów, ratowników medycznych, chemików, dziennikarzy, artystów oraz sportowców. Program przewiduje również liczne aktywności sportowe i rekreacyjne, które pozwolą młodym studentom rozwijać talenty w praktyce.
Zajęcia rozpoczną się już 25 października.









![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 9 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






