Suwałki/Kalisz
Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Świata Kettlebell Sport federacji IUKL, które odbyły się w Kaliszu.
Suwalska policjantka, reprezentująca Polskę, zajęła drugie miejsce w swojej kategorii, potwierdzając wysoki poziom przygotowania i konsekwencję w dążeniu do celu. Na co dzień dba o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na terenie Suwałk i powiatu, a po służbie rozwija sportową pasję.
W zawodach wzięło udział 370 zawodników z ponad 25 krajów.









![Czy Zełenski powinien zachować Order Orła Białego? [SONDA] 9 718981228 1866451501355455 822759448338527908 n e1780926723817](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/718981228_1866451501355455_822759448338527908_n-e1780926723817-350x250.jpg)





