Suwałki/Kalisz
Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Świata Kettlebell Sport federacji IUKL, które odbyły się w Kaliszu.
Suwalska policjantka, reprezentująca Polskę, zajęła drugie miejsce w swojej kategorii, potwierdzając wysoki poziom przygotowania i konsekwencję w dążeniu do celu. Na co dzień dba o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na terenie Suwałk i powiatu, a po służbie rozwija sportową pasję.
W zawodach wzięło udział 370 zawodników z ponad 25 krajów.








![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 8 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






