Suwałki
24-latka, który kierował hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości zatrzymali suwalscy policjanci.
Uwagę funkcjonariuszy zwrócił styl jazdy mężczyzny.
Podkomisarz Karol Górski – oficer prasowy suwalskiej policji.
Za kierowanie hulajnoga elektryczną w stanie nietrzeźwości został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.







![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 7 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)




