Suwałki
Kupiła klimatyzator – otrzymała farelkę. Ofiarą oszustów padła mieszkanka Suwałk. Kobieta w jednym ze sklepów internetowych znalazła ofertę zakupu klimatyzatora. Cena była atrakcyjna.
Mówi podkomisarz Karol Górski – oficer prasowy suwalskiej policji.
55-latka skontaktowała się z firmą kurierską, której zleciła blokadę środków oraz zgłosiła podejrzenie oszustwa policjantom.







![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 7 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)




