Suwałki
Zmarł Włodzimierz Marczewski były wiceprezydent Suwałk i były przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach.
Włodzimierz Marczewski był doświadczonym samorządowcem. W latach 80-tych był wiceprezydentem Suwałk, następnie prezesem Zakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Suwałkach. Po wyborach samorządowych w 2002 r. został zastępcą prezydenta Suwałk, a w latach 2006-2010 przewodniczył obradom Rady Miejskiej w Suwałkach. W kolejnej kadencji był radnym. Zmarł 22.10. 2025 r. Miał 79 lat.






![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 6 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)





