Kielce
Pięć medali wywalczyli zawodnicy Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin podczas Klubowego Pucharu Europy Fullcontact Karate, który odbył się w sobotę (22.11) w Kielcach. Do rywalizacji przystąpiło 300 zawodników z 50 europejskich klubów. Suwalską ekipę reprezentowało siedmioro zawodników oraz sędzia Marek Krejpcio.
Suwalczanie startowali w kilku kategoriach wiekowych i wagowych. Po bardzo udanych występach zdobyli dwa srebrne i trzy brązowe medale. Srebrne krążki zdobyli: Jolanta Płońska i Franciszek Kimszal. Brązowe medale wywalczyli: Tomasz Kluczyński, Kacper Radzewicz, Sebastian Sitko.

















![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 17 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






