Budzisko
Naczepę pochodzącą z przestępstwa, odzyskali na przejściu graniczymy w Budzisku, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z podlaskiej KAS.
W Systemie Informacyjnym Schengen naczepa figurowała jako utracona na terenie Finlandii. O szczegółach mówił komisarz Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS.
Szacunkowa wartość rynkowa odzyskanej naczepy to 160 tys. zł. Kierowca wraz z pojazdem zostali zatrzymani. Dalsze czynności będą prowadzić funkcjonariusze z Komedy Miejskiej Policji w Suwałkach, którzy przejęli sprawę.





![Jubileusz 190-lecia I LO w Suwałkach [FILM] 5 WhatsApp Image 2026 06 12 at 12.18.03 1 1](https://radio5.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/WhatsApp-Image-2026-06-12-at-12.18.03-1-1-350x250.jpeg)






